Tniemy wszystko

To nasza dewiza

Historia marki „Aquamatix” sięga roku 1999, kiedy to pierwotnie powstała Spółka ANTLANTA. W roku 2008 rozszerzono profil działalności firmy i tym samym powstała wspomniana marka AQUAMATIX, zajmująca się według kodu PKD (25.62.Z) – obróbką mechaniczną elementów metalowych. Wówczas spółka postawiła na nowatorskie rozwiązania technologiczne w zakresie cięcia metali i innych materiałów wymagających dopasowania wymiarowego, inwestując w maszynę do cięcia strumieniem wody.

W ówczesnych latach cięcie strumieniem wodnym było metodą pionierską zarówno w Elblągu, jak i całej Polsce. Niewiele firm oferowało usługi wykonywane za pomocą takiego urządzenia. Mijające lata pozwoliły nam nabyć ogromnego doświadczenia w zakresie oferowanych usług i jakości ciętych detali.

Cały czas inwestujemy w rozwój świadczonych usług

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie zadowolenia klienta. W niedalekiej przyszłości zamierzamy podnieść konkurencyjność oferowanych usług, inwestując w kolejne maszyny. Jednym z pierwszych etapów tejże inwestycji będzie zakup urządzenia do cięcia laserowego. Chcemy mieć możliwość kompleksowego zapewnienia wysokiej jakości usług, skrócenia terminowości dostaw, zwiększenia mocy przerobowych.